«Контінентал» розширив свої елеваторні потужності

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» придбала елеваторний комплекс у Городенці загальною потужністю одноразового зберігання 87,5 тис. тонн.

«Купівля елеватора в місті Городенці – це черговий крок на шляху розширення виробничих потужностей «Контінентал», а також іще одна інвестиція в сільськогосподарську галузь, яка підтверджує наміри компанії тривалий час працювати і розвивати бізнес в Україні, – прокоментував Генеральний директор «Контінентал Фармерз Груп» Георг фон Нолкен. – За останні два роки інвестиції в розвиток інфраструктури та оновлення технічного парку «Контінентал» уже становлять 72 млн доларів, а цього року, крім придбання елеватора, ми запустили ще один інвестпроект – будівництво сучасного картоплесховища місткістю 16 тис. тонн у Львівській області, яке днями плануємо запустити в роботу».

«Контінентал» уже володіє чотирма елеваторами і трьома сушильно-зерновими комплексами загальною потужністю одноразового зберігання 420 тис. тонн у Тернопільській та Львівській областях. Придбаний компанією елеватор в Івано-Франківській області дасть «Контінентал» змогу одночасно зберігати більш ніж півмільйона тонн урожаю та оптимізувати логістику від поля до елеватора.