«Контінентал» на Івано-Франківщині завершив першу хвилю жнив

Гаряча літня пора в українському народі – це завжди час жнив. Вони оспівані в народних піснях, оповиті традиціями та прикметами, водночас сповнені копіткої праці хліборобів. Повага до хліба передавалася з покоління до покоління, плекають її й сьогодні. Аграрії Івано-Франківщини, всупереч складним умовам, також працюють не покладаючи рук.

Завершилася перша хвиля жнив і в компанії «Контінентал» – обмолотили озимий ріпак і ячмінь, зібрали врожай озимої пшениці. Активно працюючи на усіх виробничих кластерах, аграрії молотили на площі 94,8 тис. га, з них на Івано-Франківщині – 11,9 тис. га.

В агрохолдингу зазначають, що показники врожайності озимих культур цьогорічної збиральної кампанії є вищими за планові: залікова врожайність ячменю становить 6,39 т/га, а озимого ріпаку – 3,73 т/га. Те саме стосується й озимої пшениці — закладені показники перевиконали, отримавши 7,21 т/га.

На кластері «Галичина», одному з виробничих підрозділів «Контінентал», який працює в Івано-Франківській області, теж завершили літні жнива. Незважаючи на примхи погоди, обмолот закінчили на всіх запланованих площах. Паралельно зі жнивами компанія почала закладати врожай озимих під сезон 2024-го року.

До речі, у наступному сезоні структуру озимих культур планують залишити без істотних змін. «Контінентал» і надалі вирощуватиме важливі зернові – пшеницю та ячмінь. Також відведено площі й під ріпак. Загалом по компанії під урожай 2024 року озимими засіють орієнтовно 97,8 тис. га.

Віримо, що невтомна праця аграріїв прикарпатського краю буде вагомим внеском у нашу спільну Перемогу, адже, як говорив Олександр Довженко, «життя народу – у жнивах ланів».