«Контінентал Фармерз Груп» масштабує проєкт для молоді «Розумний город» та запускає новий сезон

Стартує п’ятий сезон соціально-освітнього проєкту «Розумний город», де діти навчаються агрономії та основ підприємництва. Уже другий рік поспіль проєкт функціонує у двох форматах: вирощування овочів на відкритому ґрунті в сільській місцевості та мікрозелені – у міських школах. Нинішнього року «Розумний город» виходить за межі областей, де «Контінентал» орендує землі, залучає ще більше активної молоді та урізноманітнює продукцію, яку виготовлятимуть із вирощеного учасниками проєкту.

У сезоні-2024 один з напрямів проєкту – «Розумний город. Мікрозелень» – з пілотного формату переходить на постійну основу та масштабується на всеукраїнський рівень. До ініціативи вже долучилося сім шкіл з різних міст України: Львова, Тернополя, Вінниці, Кривого Рогу та Умані. Нагадаємо, у рамках цього напряму проєкту «Контінентал Фармерз Груп» запропонував міським школярам навчитися вирощувати мікрозелень, яку можна реалізовувати місцевим рестораціям, а отримані кошти спрямовувати на підтримку ЗСУ. Важливо, що, одержавши від «Контінентал» насіння, стелажі з автоматичним поливанням та освітленням для вирощування мікрогріну, діти надалі самостійно контролюють усі процеси, пізнаючи таким чином основи економіки й соціально відповідального підприємництва.

Учасників, які вирощують культури на відкритому грунті, цього року також стане більше: уже приєдналося понад дві сотні дітей із Тернопільської, Хмельницької, Львівської, Івано-Франківської та Чернівецької областей. Вони вирощуватимуть буряки, моркву, капусту, цибулю, гарбузи, кавуни й дині, солодкі та гострі перці, помідори й арахіс. Зазначимо, що вже другий сезон поспіль учасники «червоні Розумного городу» передають вирощене на своїх ділянках для переробки на «сухі» борщі та поживні смаколики для захисників. Цього року з урожаю буряків готуватимуть і новий продукт – овочеві чипси. Зазначимо, торік з урожаю, який виростили школярі, приготували та передали більш як 2 тисячі порцій «сухого» борщу, 500 пачок чаю з лікарських трав, понад тисячу пакунків гарбузових цукатів і таку ж кількість порцій горіхово-медових перекусів.

Крім здобуття агрономічних навичок та знань, учасники цієї хвилі проєкту пройдуть навчання у школі фінансової успішності. У програмі передбачено лекції з економіки, підприємництва та менеджменту.