Руслан Марцінків: Найприємніше у таких поїздках – особисто подякувати землякам, які зі зброєю в руках захищають Україну

Івано-Франківськ минулого тижня відправив нову партію допомоги для ЗСУ – автомобіль-пікап, три сотні FPV-дронів, засоби зв’язку, зарядні станції «EcoFlow», інструменти та спорядження. Усе це нашим захисникам на Донеччину доставили волонтери на чолі з міським головою Русланом Марцінківим, який, окрім того, відвідав працівників комунальних служб, що майже два місяці будують укріплення на сході України.  

Франківці передали 50 FPV-дронів для 109-го батальйону й рації, генератори, старлінки, зарядні станції, інструменти, цифрові екшн-камери – для танкового батальйону 10-ї гірсько-штурмової бригади «Едельвейс», 50 дронів – для 7-го стрілецького батальйону, 35 дронів – для тактичної групи «Сапсан» 24-ї бригади, 50 дронів – для батальйону «Сила свободи» НГУ, по 30 дронів – для 77-ї та 95-ї бригад, два безпілотники «мавік» – для 80-ї бригади, запчастини – для 79-ї бригади. У цій поїздці міський голова Р. Марцінків також провідав свого друга й колишнього заступника Олексія Кайду й передав для 45-ї артилерійської бригади, в складі якої той воює, автомобіль-пікап.

Така різнобічна допомога військовим була сформована за їхніми запитами: до міської ради щодня надходять листи від військових частин із проханнями про підтримку. В них найчастіше прохання про дрони-камікадзе. Івано-Франківськ уже передав на фронт понад 3 тисячі безпілотників, а до кінця нинішнього року планує підсилити бойову спроможність Збройних сил України 10 тисячами таких апаратів.

Попутно для Покровської ВЦА, угоду про співпрацю з якою очільник Івано-Франківської МТГ підписав під час своєї попередньої, березневої волонтерської поїздки на схід, доставлено 1000 листів шиферу, а також Руслан Марцінків відвідав франківських комунальників, які нині будують укріплення на Донеччині. Як відомо, 36 працівників комунальних підприємств добровільно зголосились поїхати будувати фортифікаційні споруди й працюють на сході вже другий місяць. Цю будівельну групу очолює заступник директора департаменту інфраструктури, житлово-комунальної політики міської ради Геннадій Пономаренко.

Після повернення з передової, подорож на яку була вже четвертою цього року, міський голова Руслан Марцінків зазначив, що найприємніше в таких поїздках – особисто подякувати землякам, які зі зброєю в руках захищають Україну.