Компанія «Контінентал» торік сплатила 22,13 млн грн податків і 1,48 млн грн соціальної допомоги в Івано-Франківській області

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» вкотре підтвердила свій статус сумлінного платника податків і надійного партнера місцевих громад, оприлюднивши звіт про виконані у 2019 році податкові та соціальні зобов’язання. Так, підприємства компанії, розташовані в Івано-Франківській області, до бюджетів всіх рівнів сплатили торік 22,13 млн грн податків. Сума соціальних інвестицій, виділених «Контіненталом» на Івано-Франківщині за цей період, становить 1,48 млн грн.

Минулий рік став знаковим для «Контінентал Фармерз Груп», адже 2019-го вона почала працювати як єдиний бізнес після злиття «МРІЯ Агрохолдинг» та CFG (Continental Farmers Group). За підтримки свого міжнародного інвестора SALIC об’єднана компанія продовжила дотримуватись встановленої КСВ-стратегії, залишаючись надійним партнером пайовиків та сумлінним платником податків державі.

«Оновлена компанія й далі працює цілком прозоро, а одним з найважливіших своїх пріоритетів вважає інтереси пайовиків, які довіряють нам свою землю. Тому ми дбаємо про розвиток громад, фінансово підтримуючи їхні ініціативи, популяризуючи створення кооперативів у селах, а також забезпечуючи повну й своєчасну сплату податків, які наповнюють місцеві та державний бюджети. Так ми будуємо довгострокові партнерські відносини із нашими пайовиками та державою, – зазначив Генеральний директор «Контінентал Фармерз Груп» Георг фон НОЛКЕН. – Таку стратегію підтримує наш інвестор SALIC, який спрямовує в українську економіку потужні інвестиції і тому зацікавлений вести чесний та відповідальний бізнес в Україні».

Загалом же до бюджетів усіх рівнів від компанії за 2019 рік надійшла сума 670,17 млн грн. А на втілення соціальних ініціатив місцевих громад, з якими агрохолдинг співпрацює на території п’яти областей Західної України, у минулому році з бюджету компанії спрямували 30,15 млн грн. За ці кошти було реалізовано вагомі проекти в сферах медицини, інфраструктури, освіти, благоустрою, культури, спорту, духовності, екології, кооперативного руху та ін.

Соціальна підтримка «Контінентал Фармерз Груп» стосувалася в 2019 році декількох напрямків співпраці з громадами Івано-Франківщини. Серед них чільне місце посідає духовність. Так, у Галицькому районі вдалось долучитись до облаштування ротонди церкви у с. Комарові (49,3 тис. грн) та замінити двері у святині с. Нових Скоморохах (26, 4 тис. грн), а також замінити вікна у церкві с. Діброви (34,6 тис. грн) у Рогатинському районі. А у с. Старому Мартинові Галицького району агрохолдинг профінансував купівлю будівельних матеріалів для зведення каплички. Сума соцдопомоги сягнула 22 тис. грн. У с. Росохачі на Городенківщині допомогли при облаштуванні хресної дороги, надавши церковній громаді 25 тис. грн. Загалом же на підтримку розвитку духовності в області торік було спрямовано 286,7 тис. грн.

На покращення інфраструктури краю «Контінентал Фармерз Груп» виділив 286,2 тис. грн. За ці кошти реалізовано декілька ініціатив у Городенківському р-ні: налагоджено вуличне освітлення у с. Незвиську (38,8 тис. грн), також ремонтували дороги у селах Острівці (30 тис. грн) та Росохачі (37, 8 тис. грн). а ще придбали дитячий майданчик для с. Кінчак Галицького району вартістю 70 тис. грн.

Не забули про підтримку освіти та науки регіону. Сума соцінвестицій у галузь минулоріч сягнула понад 190 тис. грн. За ці кошти ремонтували навчальні заклади, системи опалення у навчально-виховних комплексах, оновлювали оргтехніку. Замінили вікна у школі с. Нових Скоморохах Галицького району. Вартість тих метало-пластикових конструкцій – 24, 7 тис. грн. Підтримали фінансово школу у с. Драгомирчани Тисменицького району, надавши їй допомогу у сумі понад 25 тис. грн. Допомогли підготуватись до опалювального сезону навчальному закладу у с. Винограді Коломийського району. На ремонт системи опалення виділили 50 тис. грн. Придбали музичне обладнання та інвентар для навчально-виховного комплексу у с. Новому Мартинові Галицького району. Вартість обнови – 32 тис. грн.

На втілення проектів у сфері благоустрою населених пунктів краю «Контінентал Фармерз Груп» виділила 146,9 грн, ще 265,1 тис. грн – на підтримку культури області.

Спонсорували і медицину Івано-Франківщини. Сума соцінвестицій у галузь сягнула 153,1 тис. грн. Один із найбільших проектів – оновлення меблів у Тисменицькій районній лікарні. Багатофункціональні ліжка для медзакладу обійшлись аграріям у 80 тис. грн. Отримала меблі і лікарня у м. Городенці вартістю 30 тис. грн. Електрокардіограф, придбаний коштом компанії, допомагає медикам амбулаторії у с. Росохачі Городенківського району. Вартість цього обладнання – майже 17 тис. грн.

Уже декілька років поспіль компанія є помічником Святого Миколая: солодкі подарунки до свят отримує малеча у селах, де агрохолдинг обробляє землі. Дітки в населених пунктах Івано-Франківської області, де присутня компанія, також отримали святкові пакунки. А всього акція охопила 51 район, 53 ОТГ, 105 навчально-виховних закладів, 52 дитячі заклади дошкільної освіти, 111 шкіл у п’яти областях Західної України.

Торік компанія продовжила працювати над централізованими проектами, серед яких чільне місце займає підтримка кооперативного руху. На сприяння сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам упродовж 2019-го «Контінентал» виділив 886,7 тис. грн.

Екологічним проектам «Контінентал Фармерз Груп» приділила окрему увагу. Ініціатива з роздільного збору сміття для подальшої переробки у селах, яку аграрії підтримують вже кілька років, 2019-го розширилася – запущено проект «Зелений Равлик», який розповсюджує контейнери для сортування твердих побутових відходів. Успішним став і новий екологічний проект компанії «Марафон лип», у межах якого протягом минулого року працівники агрохолдингу спільно з пасічниками й активістами інших ініціативних груп висадили понад 1,5 тис. саджанців медодайних дерев у п’яти областях Західної України – Тернопільській, Львівській, Хмельницькій, Чернівецькій та Івано-Франківській.

Окрім того, компанія «Контінентал Фармерз Груп» активно зайнялася корпоративним волонтерством. Працівники її кластерів та офісів упродовж року впорядковували об’єкти інфраструктури і наводили благоустрій у громадах, де агрохолдинг обробляє землі. Майже 100 тис. грн витратив «Контінентал» на облаштування автобусних зупинок, дитячих майданчиків, прибирання вулиць та покращення стану суспільно корисних об’єктів у селах. Втім, головна мета ініціативи, наголошують у компанії, проявити турботу і засвідчити відкритість до громад, з якими співпрацює агрохолдинг.