Громада Тустані разом з ТзОВ «Ґудвеллі» посадили 160 фруктових дерев

На території Тустані Галицького району громада села, учні місцевої школи та ТзОВ «Ґудвеллі» висадили – у трьох локаціях – яблуневі сади. А принагідно для примноження добрих справ кинули цим виклик сусідньому Маріямполю.

о. Михайло ЯБЛОНЬ, адміністратор храму Пресвятої Трійці УГКЦ села Тустані, референт Івано-Франківського екологічного бюро УГКЦ:

– Ми звернулися до компанії «Ґудвеллі», щоб напередодні Великодня разом з учнями школи і працівниками агрофірми на території тустанської громади закласти Алею миру. Саме у цих фруктових деревах і є Воскресіння, бо вони – наше повітря, пожива і плани на майбутнє. Це – стратегія кожної людини і Церкви зокрема. Ідея виникла давно. В Україні багато дерев вирубують, а мало насаджують. Наша Церква заохочує дбати про прийдешні покоління і висаджувати дерева, а не нищити їх. Приємно, що є така компанія як ТзОВ «Ґудвеллі», яка також будує свою стратегію на добрих справах.

Любов БОГАЧЕВСЬКА. Директор з питань розвитку та комунікації ТзОВ «Ґудвеллі»:

– Дуже добре, що у цьому невеличкому селі громада і школа відреагували на ініціативу священика о. Михайла – закласти фруктовий сад. Ми цю ідею зі свого боку підтримали і готові передати й іншим селам. Ми – сільськогосподарська компанія, тож кому ще як не нам дбати про екологію довкілля. Важливо, щоб люди долучалися до таких акцій. Саджанці зимових яблуневих сортів «Чемпіон», «Йона», «Флоріна» тощо ми придбали у фермерського господарства «Сади Новиці» на Калущині. Дякуємо фірмі, що доправила їх безпосередньо до Тустані, о. Михайлу – за добру ініціативу, яка згуртовує громаду, а сільському голові – за підтримку наших починань. А інші села області, де розташовані наші ферми, ми також запрошуємо до схожих акцій.

Марія ШЕМЕРЛЮК, заступник директора з навчально-виховної роботи Тустанської ЗОШ І-ІІІ ст.:

– Дякую компанії «Ґудвеллі» за наш спільний проект, зокрема закладення яблуневого саду на території колишньої шкільної ділянки, яка свого часу давала добрі урожаї городини, а три останні роки була пустирем через брак органічних добрив. Учні працювали з захопленням і вже мріяли та підраховували, через скільки років будуть смакувати плодами своєї праці.

…А сільський голова Тустані Ярослав ОЗАРКО наголосив, що своєю доброю справою за підтримки компанії «Ґудвеллі», яка провадить у селі свою господарську діяльність, тустанська громада запустила передвеликодній челендж – зробила виклик сусідам із села Маріямполя.

Редактор відділу соціальних розслідувань та комунікацій з читачами