Гінекологія: профілактика і лікування

Гінекологія - це галузь медицини, яка спеціалізується на профілактиці та лікуванні жіночих захворювань. Кожна жінка повинна стежити за своїм здоров'ям і регулярно відвідувати лікаря-гінеколога. Записатися на консультацію пропонує медичний центр Мед-Атлант в Івано-Франківську, в якому працюють кваліфіковані та досвідчені лікарі.

Профілактичний огляд

В надійному медичному центрі кожній жінці передбачений індивідуальний підхід, професійне обслуговування та гарантія повної конфіденційності. Своєчасне звернення до фахівця стане запорукою успішного лікування гінекологічних захворювань.

Тому важливо регулярно відвідувати гінеколога для профілактичного огляду. Жінкам без скарг і характерних симптомів слід приходити на огляд мінімум один раз на рік. Обстежитися раз на півроку необхідно пацієнтам з підтвердженим результатом скринінгу на вірус папіломи.

За медичними показаннями гінеколог може призначити й іншу частоту відвідування медичного центру. Рання діагностика дозволить вчасно виявити проблему і вилікувати хворобу на початковій стадії. Це допоможе уникнути ризику розвитку ускладнень та зберегти жіноче здоров'я.

Особливості лікування жіночих захворювань

У медичному центрі Мед-Атлант є відділення «гінекологія», і в ньому використовують сучасне діагностичне обладнання нового покоління. Воно дозволяє точно визначити причину захворювання та призначити ефективне лікування.

Гінеколог за результатами обстеження підбере відповідну методику, це може бути радіохвильова або аргоноплазменна терапія, гістероскопія та ін. Перший метод підходить жінкам, які не народжували, це малоінвазивне втручання з мінімальним періодом відновлення.

Гістероскопія відноситься до ендоскопічного способу діагностики та лікування жіночих захворювань. Головною метою профілактики є своєчасне виявлення проблеми та її усунення з метою збереження репродуктивної функції.

Коли необхідно записатися на прийом до лікаря?

Звернутися за медичною допомогою до спеціаліста гінекологічного відділення слід при появі таких симптомів:

  • кровотечі з піхви;
  • болі внизу живота;
  • дискомфорт під час статевого акту;
  • свербіж;
  • нехарактерні виділення зі статевих органів;
  • порушення менструального циклу;
  • сухість піхви та ін.

В спеціалізацію гінеколога входить не тільки діагностика та лікування різних гінекологічних захворювань, але й підбір контрацептивів, ведення вагітності та консультації з різних делікатних питань.

Записатися на прийом до гінеколога слід також при підозрі безпліддя, фахівець уважно вислухає проблему та допоможе підібрати шляхи вирішення. Для цього буде потрібно діагностичне обстеження партнерів, адже часто відхилення можуть бути у чоловіка. До вибору центру та спеціаліста треба віднестися відповідально та уважно ознайомитися з відгуками інших пацієнтів.