Для храму в селі Вишнів придбали церковний інвентар

Наш народ завжди дбає про збереження святинь, адже саме віра допомагає пройти всі випробування в найскладніші часи. Вболівають за порядок у церкві Чуда Святого Архистратига Михаїла й жителі села Вишнів, що в Букачівській селищній ТГ. Коли ж виникла потреба оновити церковний інвентар, звернулися до «Контінентал» з проханням про підтримку.

Старший менеджер зі зв’язків з громадськістю кластера «Галич» Ігор Метенька розповідає, що на реалізацію цієї ініціативи Компанія спрямувала 100 тис. грн.

«У селі діє два храми, і ми прагнемо якнайкраще облаштувати духовні святині, щоби парафіянам було приємно туди приходити. Завдяки нашим добродійникам – Компанії «Контінентал» – для церкви Чуда Святого Архистратига Михаїла ми придбали малий престол, проскомидійник, Євангеліє, одяг для вівтарників, інший інвентар, без якого не відбувається жодне богослужіння. Тішимося, що до церкви приходять молодь і діти, стараємося створювати атмосферу й для них», – зазначає настоятель храму отець Микола.

Також священник розповідає, що жителі Вишнева є надзвичайно дружніми й ініціативними, разом упорядковують території не лише довкола церкви чи кладовища, а й у всьому селі. Люди хочуть таким чином показувати приклад іншим, що спільними зусиллями можна досягти бажаних результатів, а всі зміни залежать від нас самих.