Де шукати майстрів своєї справи: сервіси в мережі

Квартира, приватний будинок оснащені безліччю електроприладів, сантехнічним обладнанням, опалювальною системою, каналізацією. На дачній ділянці з городом люди зайняті з весни по осінь. Автомобіль вимагає уваги до кожного вузла і системі.

Коли виникають неполадки, аврали і побутові аварії, терміново потрібна допомога досвідчених людей. Щось ми здатні виправити і самі, проте більшість специфічних напрямків залишається поза нашою компетенцією.

Щоб неприємні події не застали вас зненацька, обзаведіться попередньо контактами фахівців. Ви можете шукати їх на різних сайтах, або зберегти посилання на сайт Кабанчик на якому зібрані тисячі майстрів різного профілю.

Частина інтернет-ресурсів в Україні пропонує розміщення вакансій щодо люди для постійної праці. Ми пішли іншим шляхом і близько 9-ти років тому створили онлайн-сервіс, в якому реєструються фахівці, готові надати термінову допомогу. Нижче розповімо, звідки беруться здобувачі в кожному місті.

Шлях від незнайомого фахівця з затребуваним професіоналу

Коли працюєш в наймі, то створюєш репутацію компанії на чолі з її власником. Про те, хто виїжджає на виклики, робить свою роботу в сервісній майстерні, з року в рік тихо і старанно трудиться за столом в офісі, ніхто нічого не знає.

Що спонукає людей працювати на себе?

• Низька оплата. Незважаючи на високі ціни за виконану роботу, майстер отримує лише 30-50% від її вартості.

• Неможливість відмовитися від підміни, якщо не вийшов робітник з іншої зміни.

• Неповажне ставлення з боку того, хто поставлений старшим.

• Відсутність можливості вирішити термінову справу приватного характеру без відпрацювання пропущеного робочого часу.

І людина приймає рішення йти підробляти «на стороні» або звільнитися, щоб будувати свій власний шлях незалежно від інших. Вона занурюється в життєву реальність і починає прокладати свою доріжку в віртуальному світі, де є клієнти, які підшукують професіоналів.

Вартість роботи

Послуги пропонують і новачки, і маститі фахівці.

Студенти-старшокурсники допомагають в написанні курсових і проектних робіт першокурсникам і школярам. Кур'єри готові доставити квіти, продукти, ліки за вказаною адресою. Комусь потрібна людина, готова пару годин постояти в черзі. Для деяких батьків важливим моментом є пошук людини, якій можна довірити забирати ввечері дитину із садка. Хтось заробляє на копірайтингу, розцінки на послуги починаються від 50 грн.

Інша категорія ─ це люди зі стажем. Авторемонтники, будівельники, теслі, програмісти, масажисти, вантажоперевізники та багато інших готові скористатися своїми навичками, щоб принести користь замовникові. Тут оплата за працю однозначно вища і може сягати як сотні, так і тисячі гривень за весь обсяг роботи. Встановлення сигналізації коштує 500-1000 грн., утеплення балкона ─ 2500-3000 грн., а буріння свердловини глибиною понад 50 м ─ 6000 грн..

Вигоди, які отримує замовник, вибираючи виконавця на «Кабанчику»

1. Ви самі визначаєте ціну, яку готові заплатить виконавцю. Єдине уточнення: якщо вона буде занадто низькою, мало хто захоче виконати завдання. Або ж відгуку доведеться чекати довго, значно більше, ніж 5-30 хвилин.

2. Серед бажаючих, що відізвалися на пропозицію, саме ви робите остаточний вибір на користь майстра. Відгукується до 5-ти здобувачів. Можна не публікувати проект в загальній стрічці, а направити особисту заявку вподобаному при попередньому вивченні кандидатур виконавцю.

3. Терміни для завершення вказує замовник, але вони можуть бути змінені після спілкування з обраним фахівцем.

Звертайтеся до «Кабанчика» щоразу, коли потребуєте нагальної допомоги!