Читання з Богом

Днями в приміщенні ресторану «Ювілейний» у Крихівцях відбулася традиційна зустріч «Читання з Богом», організована редакцією архієпархіального журналу «Споконвіку було Слово» зі своїми передплатниками та прихильниками часопису. Присвячена вона першому числу часопису в цьому році, який вийшов під промовистою назвою «Що скажуть люди?».

Розпочав дійство колядою-молитвою шеф-редактор отець Роман Терлецький. Відтак присутні поринули в непрості роздуми: нікому, звісно, не байдуже, що про нього думають і тим паче кажуть інші, але наскільки це впливає на нашу поведінку? І що важливіше: якими нас бачить Бог чи –люди?

Духовні відповіді на ці запитання допомагав віднаходити ієромонах, студит, духівник Українського католицького університету, автор статей під рубрикою «Школа Літургії» отець Лука Михайлович. Розпочав він із головного – Служби Божої. "Найперше, чого нам слід навчитися, – слухати, сказав о. Лука. – Адже в цей час ми входимо в Єдину Жертву й мусимо усвідомлювати, що все вже зроблено до нас ще дві тисячі років тому, отож маємо завжди радіти. Для того ж, щоб переживати Божу присутність, треба віддати найцінніше – час".

Після серйозних роздумів до зали повернулася коляда: прозвучали відомі колядки в несподіваному аранжуванні подружжя з Івано-Франківська Олексія Каплунського і Христини Підлісецької. Їхні свідчення віри, передані просто й щиро поміж піснями, торкнули сердець присутніх.

А далі в залі запанував щирий сміх, адже зі своїми гуморесками до нас завітав відомий сміхованець, заслужений артист України Володимир Пушкар.

Колишня журналістка ОТБ «Галичина» та телеканалу ICTV Оксана Кваснишин, яка бореться з тяжкою недугою і зараз перебуває на лікуванні в Австрії, скайпом поділилася своїм нелегким досвідом, як завдяки вірі побороти рак. Ця мужня жінка також є волонтером благодійного фонду «Міжнародна асоціація підтримки українців», працює над дисертацією, де психологія тісно переплетена зі Святим Письмом.

Про незабутню мандрівку до Французької Рив’єри розповіла любителька подорожей львів’янка Христина Дорожовець.

На завершення відбувся розіграш паломницької квітневої подорожі до Польщі. Щасливицею виявилася учителька з Тисмениці Христина Жарська.