Букмекерська контора Фаворит – популярний букмекер для спортивних ставок

Як зробити ставку у БК Favorit

Букмекерська контора Favorit розпочала свою роботу у 1999 році. За тривалий період роботи компанія встигла стати лідером українського ринку ставок. Наразі букмекер працює відповідно до ліцензії КРАЇЛ. Наявність ліцензії підтверджує високу якість послуг, що надаються.

Огляд офіційного сайту

БК «Фаворит» – це українська компанія, яка стала лідером серед конкурентів. Щоб ознайомитися з механізмом роботи БК, достатньо просто перейти на офіційний сайт. Компанія працює не тільки в режимі онлайн, а й володіє мережею контор наземних у великих містах.

Офіційний сайт букмекерської контори об'єднує шанувальників беттингу, які проживають на території країн СНД. Тут можна зручно робити ставки на спорт. Приємне оформлення офіційного сайту не відволікає користувачів від ігрового процесу. За тривалий період роботи компанія кілька разів змінювала своє оформлення.

Види ставок у БК Фаворит

Беттерам подобається робити ставки на спорт. Фаворит на офіційному сайті. Компанія пропонує своїм клієнтам широку лінію із високими коефіцієнтами. У лінії передбачено 2 основні види ставок:

1. Ставки на результат. У цьому випадку потрібно робити ставку на перемогу однієї з команди.

2. Тотал. Це ставки на певну кількість голів чи очок.

У списку букмекерської контори можна робити ставки на 40 видів спортивних дисциплін. Розпис подій у лінії вважається досить варіативним. Беттери найчастіше роблять ставки ординаром, експресом чи в live-режимі.

Перед тим, як зробити ставку на офіційному сайті, необхідно пройти реєстрацію та поповнити рахунок. Після цього можна приступати до вибору відповідного спортивного змагання.

Проходження реєстрації у БК

Процес реєстрації на сайті не триває багато часу. Букмекер пропонує клієнтам спрощений варіант реєстрації. Користувачам досить просто натиснути кнопку «Реєстрація». Після цього відкриється анкета, де потрібно вказати таку інформацію:

  • ігрову валюту;
  • країну;
  • особисту інформацію;
  • номер мобільного телефону та email.

Реєстрація буде потрібна користувачам, які вирішили робити ставки на спорт онлайн на реальні гроші. Букмекер також просить своїх клієнтів ознайомитися з правилами політики користувача. Пройти реєстрацію зможуть лише повнолітні беттери.

Щоб авторизуватися в особистому кабінеті, необхідно ввести логін і пароль. Якщо забули пароль, то не слід засмучуватися. Процедура відновлення пароля в БК займає лише кілька хвилин. Для швидкого відновлення пароля потрібно натиснути кнопку «Забули пароль» і дотримуватися інструкцій.

Бонуси та акції

Адміністрація букмекерської контори пропонує користувачам великий вибір цікавих бонусів. Кількість акцій на сайті також постійно змінюється. До найкращих бонусів відносять:

1. Беттери зможуть отримати 100% суми першого поповнення.

2. Акційна пропозиція «Експрес дня». Якщо правильно зробили вибір, то до підсумкової суми виграшу буде додано 10%.

3. "Ставка без ризику". Внаслідок програшу беттери зможуть повернути всю суму ставки.

Робити ставки на спорт Україна в БК справді вигідно. Активним клієнтам адміністрація пропонує промокоди. За допомогою промокод можна отримати гроші, які можна використовувати для ставок на спорт.