Букмекери: Трамп не стане президентом США, а Зеленського буде переобрано

Букмекерські контори України з ліцензією від КРАЇЛ пропонують клієнтам не лише спортивні ставки. Розповідаємо про ексклюзивні пропозиції букмекерів, пов'язані з політикою та іншими сферами діяльності.

Дональд Трамп не виграє вибори у США

До парламентських виборів, які нещодавно відбулися у США, Дональд Трамп вважався очевидним фаворитом у президентських виборах, що відбудуться у 2024 році. Але зараз БК України різко змінили котирування цього ринку.

Тепер Трамп не розглядається як лідер рейтингу. Його шанси здобути перемогу на виборах оцінені коефіцієнтом 4,50. Лідером рейтингу, який виставили аналітики, став республіканець Рон Десантіс, чиї шанси стати наступним президентом США оцінюються у 3,00.

Зазначимо, що крах Трампа в рейтингу пов'язаний із провальними результатами на парламентських виборах, де Республіканська партія не отримала тотальної переваги над демократами. Крім того, днями стало відомо, що екс-президент США постане перед судом за звинуваченням у зґвалтуванні Джин Керролл, яка подала відповідний позов до 76-річного політика.

Зеленський не має реальних конкурентів

Крім підсумків виборів президента США, букмекерські контори України пропонують клієнтам залишити прогнози на результат наступних виборів українського гаранта. Наразі аналітики переконані, що Володимир Зеленський балотуватиметься на другий термін та виграє президентські вибори України, які заплановані на 2024 рік.

Шанси Зеленського експерти оцінили коефіцієнтом 1,30. Шанси екс-президента Петра Порошенка розцінюються дуже низько (10,00), а найближче до фаворита перебуває головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний (6,00). Крім головних кандидатів, букмекерські контори України додали в лінії інші цікаві варіанти. Наприклад, поставити на перемогу Сергія Притули можна з коефіцієнтом 26,00, Олексія Арестовича – 51,00, Віталія Кіма – 51,00, Дмитра Гордона – 101,00.

Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри