Бронзова шкіра без шкоди для здоров’я

Незабаром літо. Багато представниць прекрасної статі вже мріють про пляжний відпочинок. Хтось думає, як підкорити чоловіків на пляжі, зробивши шикарні пляжні локони. Інші - як красиво засмагнути. Наведемо кілька правил, завдяки яким ви отримаєте бронзовий відтінок шкіри, не зашкодивши при цьому здоров'ю.

Не засмагати днем

Засмага днем ​​може обернутися для вашої шкіри небажаним почервонінням або навіть опіками. Тому краще зіграти вранці або ближче до вечора. І хоча сонце в цей годинник інше спекотне, ультрафіолетове випромінювання ще досить інтенсивне. Засмага виходить рівномірним і золотистим.

Не намагайтеся засмагнути за один раз

Бронзовий загар надає природний пігмент - меланін. Він проводиться спеціальними клітинами шкіри. Його користь - не тільки в зовнішній красі. Він має антиоксидантну дію і є складовою частиною імунітету. Але накопичується він досить поступово. Цілий день, проведений на сонці, особливо не збільшить кількість меланіну, а пухирі на шкірі вам забезпечені. Для першого засмаги досить 10-15 хвилин. На наступний день додайте ще 10 хвилин і т. Д. Решту часу краще проводити під парасолькою.

Використовуйте сонцезахисні засоби

Не будемо порівнювати виробників, відзначимо лише, що ступінь захисту відображається на засобах як SPF. Напевно, ви звертали увагу на цифри на кремах і бальзамах. Чим більше цифра, тим більше захисту забезпечується шкірі. Якщо ви власник темної від природи шкіри, вистачить кошти з SPF 15. Якщо ж ваша шкіра світла і схильна до сонячних опіків, використовуйте засіб із захистом 40 або 50 одиниць. Наносити його слід кожні 2 години і після купання. Особливо захищайте шкіру дітей, які люблять грати на березі.

Захищайтеся під час купання

Під час купання в прохолодній воді спека, звичайно, не відчувається. Однак ультрафіолетові промені легко проникають крізь шар води і можуть викликати небажані наслідки. Також слід обтирати краплі з тіла після купання. Вони, як лінзи, посилюють силу сонячних променів.

І наостанок ще одна порада. Увечері змастіть шкіру кремом, що містить пантенол або гіалуронову кислоту. Це не тільки заспокоїть шкіру, але і зробить засмагу більш стійким.