…А дикі кабани втекли від мисливських куль

Відкрився сезон полювання на копитних. Вочевидь, початок був не дуже активним. Скажімо, в Івано-Франківській обласній організації Українського товариства мисливців та рибалок видали напередодні лише шість ліцензій на полювання на козуль та диких кабанів. Звісно, мисливців було значно більше. Адже з огляду на вартість ліцензій на відстріл цих копитних, як правило, кілька осіб беруть одну на всіх. Та членам Коломийської районної організації УТМР пощастило її отримати безплатно.

Як розповів головна правління Івано-Франківської обласної організації УТМР Михайло Лущак, коломийські мисливці виграли ліцензію в лотерею. Річ у тім, що 26 вересня з нагоди 100-річчя утворення Українського товариства мисливців та рибалок у селі Підпечарах на Тисмениччині на стрілецькому полігоні СВД «Легіон» відбулися міжобласні змагання зі стендової стрільби серед членів цієї структури. Крім вручення призів для переможців, розіграли у своєрідну лотерею і три ліцензії на полювання на копитних. Одну з них і виграли коломияни.

За словами М. Лущака, вони полювали в угіддях Снятинської районної організації УТМР. «Звіра бачили, але нічого не здобули, проте залишилися задоволенні відкриттям сезону», – зазначив Михайло Миколайович. Власне, немає чого дивуватися. Адже нормальний мисливець іде до лісу з рушницею не лише заради того, щоби застрелити якусь тварину. Велике значення має і спілкування з мисливським товариством.

Що ж до трофеїв, то члени нашої організації УТМР вполювали шість козуль (самців). А ось кабанам вдалось уникнути мисливських куль.

Редактор відділу газети “Галичина”