3 ковбойські новинки від FavoriteShoes: модно та стильно

Ці незвичайні півчобітки часто називають «козаки». Обидва варіанти назви нагадують про зухвалих вершників, що здатні долати верхи багатокілометрові відстані. Вузький мисок і скошений каблук ідеально підходять для верхової їзди. В наші дні стилісти адаптували взуття американських пастухів до примх міських модниць. Жіночі черевики ковбойські в FavoriteShoes в інтерпретації дизайнерів відомих взуттєвих брендів поєднують міський шик, комфорт і практичність.

Ропери для рокерів

Роперами називають «пішохідні» моделі ковбойських чобіт на низьких підборах. У колекції популярного інтернет-магазину є оригінальна модель від Le`Berdes з каблуком висотою 4 см і хижими металевими заклепками по периметру підошви. Шкіряна петля на закльопці ззаду призначена для швидкості взування, але в даному випадку вона несе швидше декоративну функцію: черевики забезпечені класичної блискавкою.

Перфорація і ахроматичні кольори

Класичні ковбойські черевики з високим скошеним каблуком висотою 7 см виконані з білої перфорованої шкіри. Блискавка біла, каблук чорний. Готовий варіант для натхнення стилиста:

  • сміливий total white look;
  • ахроматична демисезонна капсула;
  • іронічний образ нареченої на весіллі в стилі вестернів.

Короткі білі черевики з вузьким носком комбінуються з класичними офісними сукнями-футлярами, сарафанами на запах в стилі 80-х, світлими чінос і пухнастими светрами. У прохолодну погоду доповніть наряд смугастим тренчем.

Чорний + фактура = fashion

Законодавці моди міланці зі всіх кольорів світу обирають радикальний чорний. При цьому наряди не виглядають трауром: дизайнери, художники і природжені модниці віртуозно комбінують фактури, матові і блискучі матеріали.

Зверніть увагу на бездоганні чорні ботильйони з тисненої шкіри від BASCONI. Глибокий рельєф шкіри доповнено декоративною вставкою з зовнішньої сторони, шкіряної петлею ззаду і щільним текстильним кантом зверху. Масивний каблук не просто скошений, він має геометричну форму і злегка виступає за п'яту.

Такі півчобітки прекрасно комбінуються з брендовим діловим костюмом. Добре виглядає модель зі спідницею-олівцем, сукнею-жакетом, комбінезоном, довгим кардиганом.