В Івано-Франківську презентували нового керівника філармонії

1 травня голова обласної державної адміністрації - начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук разом із начальницею управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Тетяною Бойко зустрілася із творчим колективом обласної філармонії імені Іри Маланюк та представила їм нового керівника – Володимира Рудницького.

Варто додати, що його кандидатуру на посаду очільника обласної філармонії затвердили на черговій сесії обласної ради.

Світлана Онищук наголосила, що Володимира Рудницького добре знають у творчих колах, як багаторічного керівника хору «Воскресіння», який за останні роки прославився далеко за межами Прикарпаття своїми креативними проєктами про відомих українських композиторів.

«Впевнена, що поєднання досвіду та таланту, принесе свої результати. І на нашу філармонію, яка має надзвичайно цікаву історію, та її творчий і невтомний колектив чекає новий успішний етап», - зазначила керівниця області.

Також Світлана Онищук подякувала попередньому директору Василю Тимківу за добре злагоджену роботу у колективі та висловила сподівання, що у тандемі з новим керівником їм вдасться досягти вагомих результатів на мистецькій ниві.

Відтак обговорили низку проблемних питань, які турбують працівників філармонії, зокрема щодо бронювання на період дії воєнного стану, а також можливості щодо облаштування модульної котельні. Зазначалося, що цього сезону філармонія буде відключена від централізованого теплопостачання, тож вже зараз необхідно працювати над встановленням альтернативного. А ще не менш вважливе завдання – піднімати престиж творчих професій.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.