Посадовець-еколог, який отримав хабар у вигляді талонів на пальне, відсидить 5,5 років у тюрмі

За участі прокурора Івано-Франківської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду, яким до 5 років 5 місяців позбавлення волі засуджено колишнього начальника відділу управління державного екологічного нагляду в Івано-Франківській області Державної екологічної інспекції Карпатського округу за одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

«Прокурори у суді довели, що посадовець одержав від підприємця хабар у вигляді талонів на пальне. За таку винагороду він гарантував позитивне вирішення питання щодо зменшення штрафних санкцій та непритягнення підприємця до кримінальної відповідальності за виявлені порушення на ділянці, якою той користувався», - повідомили в пресслужбі Прокуратури Івано-Франківської області.

У листопаді 2023 року вироком Долинського районного суду обвинуваченому призначено покарання - 5 років 5 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна. Також засудженого позбавлено права обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування строком 3 роки.

У ході розгляду апеляційної скарги, суд апеляційної інстанції відхилив доводи сторони захисту та залишив вирок суду першої інстанції без змін.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.