![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2024/04/roman-sadruk.jpg)
19 квітня помер директор Пасічнянського ліцею Садрук Роман Олексійович. Про це повідомив голова Пасічнянської громади Андрій Гунда.
«Йому б іще жити, виховувати внуків та тішити своїми успіхами громаду!!!У цей гіркий час ми висловлюємо свої щирі співчуття рідним, близьким, друзям і схиляємо голови в скорботі! Вічна пам'ять і шана Роману Олексійовичу!», - йдеться у повідомленні.
Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.