![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2024/02/petro-fityak.jpg)
На війні 45-=річний загинув Петро Фітяк з с.Голиня Калуської громади. Про це повідомила голова Калуської РВА Жанна Табанець.
Фітяк Петро Михайлович у ЗСУ служив навідником гірсько-штурмового відділення гірсько-штурмового взводу гірсько-штурмової роти військової частини. Загинув 22 лютого 2024 року під час ведення бойових дій у Запорізькій області, мужньо виконавши військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність.
«В цю гірку мить висловлюю щирі співчуття рідним, близьким та побратимам славного Героя. Вічна пам’ять тим, хто віддав життя за волю і незалежність України. Спочивай з Богом, Воїне!», - йдеться у повідомленні.
Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.