У Надвірнянській ЦРЛ оновили відділення реабілітації та відновлювальної медицини

4 січня 2024 р. у відділенні реабілітації та відновлювальної медицини КНП "Надвірнянська ЦРЛ" відкрили та освятили нове відремонтоване приміщення для цілодобового стаціонарного лікування пацієнтів, які потребують реабілітації.

Нагадаємо, що відділення реабілітації та відновлювальної медицини офіційно запрацювало 28 березня 2023 року та надає реабілітаційні послуги згідно медичних гарантій.

У відділенні працюють лікарі фізичної та реабілітаційної медицини, фізичні терапевти, ерготерапевти, асистенти фізичного терапевта, асистенти ерготерапевта, логопеди, психологи, медичні сестри та модші медичні сестри.

«Відділення реабілітації та відновлювальної медицини надає реабілітаційні послуги пацієнтам в післягострому та довготривалому відновних періодах. Робота наших лікарів та фахівців спрямована передусім на стабілізацію, поліпшення та відновлення порушених функцій і структур організму. За допомогою таких методів, як позиціонування, рання мобілізація, Бобат-терапія, мануальна терапія, сенсорної стимуляції, ерготерапії, комбінація когнітивних та фізичних вправ, психологічний супровід, логопедична терапія та багатьох інших методів», - повідомили у Надвірнянській ЦРЛ.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.