Мисливський центр у Марківцях купив «Буковель»

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях провело повторний аукціон з продажу мисливського центру у с.Марківцях поблизу Івано-Франківська.

Попри те, що аукціон анонсували всього за кілька днів до його проведення, у ньому взяло участь 14 учасників. Зазначимо, що на перший аукціон зареєструвалось 30 учасників.

Найбільшу суму запропонувало ТОВ «Буковель» - 15,12 млн. гривень. Нагадаємо, що на першому аукціоні Березинська Аліна Володимирівна запропонувала 32 млн. гривень, однак договір з ФДМУ так і не уклала.

За даними Youcontrol, власниками ТОВ «Буковель» є жителі Швейцарії Палиця Захар Ігорович та Палиця Оксана Василівна.

Палиця Захар Ігорович - син Ігоря Палиці - народного депутата України (фракція «За майбутнє»). Ігор Палиця відомий тим, що є бізнес-партнером олігарха Ігоря Коломойського, який перебуває в СІЗО через звинувачення у махінаціях щодо «Приватбанку.

Зазначимо, що у ДП «Ліси України» заявили про плани створення у Марківцях об’єкта природо-заповідного фонду площею 140 гектарів.

Читайте також: Нардеп Фріс пояснив, для чого його дочці 10 гектарів лісу

Раніше, ТОВ «Інтервіза» (м.Івано-Франківськ) отримало у довгострокове тимчасове користування лісову ділянку площею 10,3 га, яка знаходиться в кварталі 37 виділи 20, 23-26, 28 Марковецького лісництва державного підприємства «Івано-Франківське лісове господарство», для використання в рекреаційних цілях терміном на 49 років. За даними сервісу Опендатабот, бенефіціарами ТОВ «Інтервіза» є Фріс Еліна Ігорівна (25%) та Ісаєнко Андрій Ігорович (25%), засновниками вказані Макаренко Артем Леонідович (16,5%), Панасюк Олександр Васильович (16,5%), Скирбашевська Тамара Василівна (17%). Статутний капітал фірми - 100 гривень. Зазначимо, що Еліна Фріс є дочкою народного депутата Ігоря Фріса (партія «Слуга народу»).

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.

Ігор Палиця з сином Захаром (Фото зі сторінки Ігоря Палиці у Фейсбуці)