Франківка стала жертвою псевдо-банкіра

Фото ілюстративне

Житель Івано-Франківська втратила 47 тисяч гривень після спілкування з шахраєм, який під час телефонної розмови представився працівником служби безпеки банку.

«Телефонує шахрай, представляється працівником служби безпеки банку і повідомляє, що з ваших рахунків можуть вкрасти гроші. А щоб цього не сталося ― назвіть свої дані. Поліція застерігає, не довіряйте невідомим співрозмовникам. В подібну пастку потрапила мешканка обласного центру. Уже за відомою схемою, псевдобанкір у телефонній розмові повідомив, що невідома особа з рахунку намагаються здійснити оплату за товар. Тому, щоб зберегти кошти, їх необхідно перерахувати на карту, яку вказав шахрай. Жінка так і зробила, та втратила майже 47 тисяч гривень», - повідомили у поліції.

Дотримуйтесь простих правил та збережете свої кошти:

  • Якщо ж вам телефонує працівник банку, можете відповісти: "Перепрошую, зараз завершу розмову і перетелефоную на номер, що є на платіжній картці". Таким чином ви точно знатимете, що розмовляєте саме з працівником банку.
  • Якщо вам треба зробити якийсь переказ, використовуйте краще мобільний додаток банку, або ж здійсніть операцію у банку.
  • Якщо ви розмовляєте з шахраєм, хоча спершу думали, що це працівник банку і випадково повідомили йому якусь інформацію, важливо діяти швидко і блокувати свої картки чи рахунки.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.