Івано-Франківськ купує дуобуси за 145 мільйонів гривень

Фото ілюстративне

12 вересня в КП «Електроавтотранс» відбулася процедура відкриття тендерних пропозицій за проєктом «Міський громадський транспорт в Україні». Про це повідомили в КП «Електроавтотранс».

Підпроєкт – «Оновлення рухомого стану КП «Електроавтотранс» в місті Івано-Франківську» на закупівлю нових низькопідлогових тролейбусів з автономним ходом не менше 15 км. Іншими словами їх називають дуобусами.

Як розповідає заступник директора КП «Електроавтотранс» та голова оціночного комітету Андрій Тютюнник, закупівля відбудеться в межах державної програми за гроші Європейського інвестиційного банку. Загальна передбачувана вартість – 3 млн 615 тисяч євро, з яких 615 тисяч євро – грантові кошти, а 3 млн євро – кредитні.

«Спершу зареєструвалося більше учасників, - розповідає Андрій Тютюнник, - та до тендерної процедури розкриття дійшло три. Учасники: компанія «Електронмаш» зі Львова, «Бас Мотор» з Києва та «Skoda Електрик» з чеського міста Плзень. Втім їхні пропозиції ми розголошувати не можемо».

Процедура закупівлі проводиться відповідно до вимог Європейського інвестиційного банку, тож документи подають двома мовами – українською та англійською.

До слова, лише одна з трьох компаній прислала паперові документи, дві інші – електронні екземпляри. Проте до 10 днів вони теж зобов’язані надіслати паперовий варіант.

«Цей тендер не на кількість транспорту, а на технічну складову, - підкреслив заступник директора КП «Електроавтотранс», - тому ми будемо оцінювати надані пропозиції по кваліфікаційних та технічних вимогах».

Довідка.

Дуо́бус — універсальний вид транспорту, який є водночас і тролейбусом, і автобусом або іншим видом транспорту. Застосовуться переважно у містах, тому часто є поєднанням автобуса та тролейбуса.

Фото - ілюстративне

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.