Євстахій Крижанівський отримав нагрудний знак «Почесний громадянин міста Івано-Франківська»

У присутності ректорату, директорів інститутів, рідних міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків вручив Євстахію Крижанівському найвищу нагороду міста - нагрудний знак «Почесний громадянин міста Івано-Франківська». Про це повідомили в ІФНТУНГ.

Відзначимо, що звання «Почесний громадянин міста Івано-Франківська» присвоюється сесією міської ради громадянам України й інших держав, які мають особливо вагомі заслуги перед містом, зробили значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-освітній розвиток міста, користуються повагою й авторитетом серед мешканців Івано-Франківська та сприяли піднесенню його статусу.

Євстахій Крижанівський – авторитетний науковець, освітянин, який понад півстоліття свого життя присвятив підготовці фахівців для нафтогазової галузі, а також підготував 16 докторів наук та 21 кандидата технічних наук і 30 років очолював Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу. Він - кавалер ордена князя Ярослава Мудрого V ступеня, повний кавалер ордена «За заслуги», академік Національної академії наук України, Заслуженого діяча науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, доктор технічних наук, професор.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.