У Єврокомісії подякували калушанці, яка відправила вишитий рушник

Калушанка Розалія Семенівні Боднарчук отримала поштове відправлення з Брюселю – головного офісу Європейського Союзу з листом від Президентки Європейської Комісії Урсули фон дер Ляєн. Це відповідь на надісланий раніше подарунок від Розалії Семенівни (вишитий рушник) та дитячі листи й малюнки від калуських дітей. Про це повідомив міський голова Калуша Андрій Найда.

«Шановні учні, шановна Пані Боднарчук, шановні співробітники Калуського ліцею N°10, – пише високоповажна пані Урсула, – хотіла б висловити вам свою щиру подяку за зворушливі листи та малюнки з України, а також за красивий рушник надіслані мені. Ваша доброта та креативність розчулили мене і сповнили радістю мій день. Ваші малюнки мені здались такими милими і сповненими фантазії, а ваші листи такими осмисленими. Хотіла б щоб ви знали, що всі ми в Брюсселі та в Європейському Союзі щодня думаємо про вас. Це темні дні для вашої країни і ваша хоробрість гідна захоплення. Ви є натхненням для всіх нас. Весь Європейський Союз підтримує вас в ці дуже складні часи. І тоді, коли мир повернеться в Україну, ми допоможемо вам відбудувати вашу красиву країну. Моє послання до вас зараз – залишайтесь сильними. І продовжуйте навчатись, продовжуйте гратись та продовжуйте мріяти про щасливе майбутнє. Я також мрію, і мрію про мирну, процвітаючу Україну, яка одного дня буде частиною родини Європейського Союзу. Ми будемо дуже старанно працювати із усім народом України, щоб зробити цю мрію реальністю. Ще раз дякую, що поділились своїми історіями та творчістю зі мною. Буду завжди берегти ваші листи та малюнки», - йдеться у листі.

За словами А.Найди, неймовірні рушники калушанки вже є у багатьох світових політиків – в Джо Байдена, Боріса Джонсона, Роберти Мацоли, Анджея Дуди. Майже готовий до відправлення Джастіну Трюдо.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.