У Лисці відкрили підстанцію швидкої допомоги

25 квітня у Лисці відбулось відкриття та освячення 25 квітня приміщення підстанції «Лисець» Тисменицької станції комунального некомерційного підприємства «Обласний клінічний центр екстреної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради».

Звертаючись до колективу підстанції, голова Лисецької територіальної громади Анатолій Лущак зауважив, що оновлені та розширені приміщення, де працюватимуть фельдшери, це не лише практичність та зручність для пацієнтів, а й комфорт для всього персоналу, який перебуває на цілодобовому чергуванні та в разі потреби оперативно реагує на виклики та надає екстрену допомогу. Відтак селищна рада охоче підставила плече допомоги для облаштування просторих приміщень, скерувавши на ремонти кабінетів 724 тисячі гривень коштів платників податків громади.

Загалом на Лисецькій підстанції проведений капітальний ремонт трьох кабінетів, які надала в оренду місцевим фельдшерам КНП «Лисецька лікарня». Тут поміняні вікна та двері, облаштовано душову та санвузол, кімнату відпочинку водіїв, лікарська та склад медикаментів. В основному приміщенні швидкої проведено теж ремонти у кімнаті відпочинку фельдшерів, на кухні, облаштовано санвузол з душовою, відремонтовано кабінет старшого фельдшера Тисменицької станції ЕШМД. Проведено благоустрій прилеглої території, де облаштовано альтанку.

Довідково: Працюють на підстанції «Лисець» одна фельдшерська та одна лікарська бригади, котрі обслуговують 17 населених пунктів. Минулого року фельдшерськими бригадами здійснено більше дві тисячі виїздів. Каретами швидкої допомоги в Лисецьку лікарню госпіталізовано 450 людей.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.