На Косівщині пробурять нову свердловину для видобутку газу

ТОВ «Надрагаз» планує влаштування експлуатаційної свердловини № 19 Гуцулівського газового родовища з метою експлуатації газових горизонтів у відкладах косівської світи та підключення свердловини до пункту збору і підготовки газу (ПЗПГ) Гуцулівського газового родовища.

До завершення воєнного стану інформація відображається частково.

ТОВ «Надрагаз» здійснює свою діяльність з 2010 року, має спеціальний дозвіл на користування надрами та розробляє Гуцулівське газове родовище в Івано-Франківській області.

За даними Опендатабот, бенефіціарами ТОВ «Надрагаз» є Керницький Тарас Любомирович, а також Злочевська Анна та Злочевська Каріна. За даними ЗМІ, Анна та Каріна Злочевські - дочки Миколи Злочевського - одіозного Міністра екології та природних ресурсів часів правління Віктора Януковича. Дочки Злочевського зареєстровані в одній квартирі у м.Лімасолі (Кіпр). Злочевський переписав на дочок компанії видобувного холдингу «Burisma Group». За неофіційними даними, Злочевський переховується за кордоном від розшуку за кримінальними справам НАБУ.

Нещодавно, директор компанії Burisma з правових питань Андрій Кіча підписав угоду із прокуратурою. Він погодився допомогти слідству та зробити внесок до Фонду United 24 на «Армію дронів» у 100 млн грн. Натомість замість п’яти років позбавлення волі він отримав фактично умовний термін із випробувальним терміном в один рік.

Зазначимо, що Гуцулівське родовище розташовується поблизу с.Трач у Коломийському районі. Площа родовища перевищує 58 кв. кілометрів.

За даними Опендатабот, у 2022 році дохід ТОВ «Надрагаз» перевищив 327 млн. гривень, чистий прибуток - 127 млн. гривень.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.