![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2023/03/skaz-yabluniv.jpg)
Івано-Франківською регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби встановлено сказ безпритульного собаки на території Яблунівської селищної громади Косівського району Івано-Франківської області.
«З метою координації дій з ліквідації захворювання проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії, рішенням якої затверджено план заходів з ліквідації сказу, визначено неблагополучною зоною територію населеного пункту, накладено карантинні обмеження та розпочато заходи з ліквідації сказу. В осередку захворювання вживаються всі необхідні заходи з локалізації захворювання відповідно до діючої інструкції», - повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.
Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.