В Івано-Франківську військових оперуватимуть американські хірурги

З 26 по 31 березня на базі Обласної клінічної лікарні команда американських лікарів оперуватиме українських військових. Про це повідомили в Обласній клінічній лікарні.

Це вже другий візит хірургів США до Івано-Франківська в рамках гуманітарної місії з допомоги постраждалим під час бойових дій.

За словами організаторки проєкту, отоларингологині Наталії Комашко, підготовка до приїзду місії FACE THE FUTURЕ, розпочалася буквально одразу ж по завершенні попереднього проєкту, й на сьогодні понад сотня військових з важкими травмами голови та шиї очікують на таку ж допомогу.

«Вчимося і вдосконалюємо свої фахові вміння, щоби наші захисники отримали якісне лікування, – каже Наталя Комашко. – Запрошуємо лікарів, медсестер і медбратів взяти участь у проєкті, щоби поліпшити навички для роботи з цивільними та військовими, які постраждали від війни».

Партнерами та співорганізаторами проєкту є FACE THE FUTURE Foundation, організація «Українська асоціація ендоскопічної хірургії голови та шиї», благодійний проєкт Still Strong та громадська організація Razom for Ukraine.

Упродовж чотирьох днів паралельно з онлайн-трансляцією реконструктивних операцій проходитимуть вебінари та майстер-класи. Також 26 березня відбудеться міжнародний симпозіум: «Реконструктивна хірургія військових травм голови та шиї», а 27 березня – міжнародна конференція для медсестер «Особливості ведення військових травм та пацієнтів з посттравматичними розладами».

Реєстрація на події стартує вже за кілька днів на сторінці Still Strong та «Української асоціації ендоскопічної хірургії голови та шиї».