Марцінків розпорядився роздавати юним франківцям флікери

Франківським дошкільнятам роздають світловідбиваючі флікери.

Працівники департаменту освіти та науки відвідують дошкільні навчальні заклади з важливим та пізнавальним заходом – розповідають про безпеку поводження на дорозі. Особливо актуальний він в теперішній час, коли вимикають електрику.

«Оскільки на вулиці швидко темніє, було прийнято рішення почати ознайомлювати діток з правилами використання світловідбивачів у темну пору. Розпочали з дитячих садочків, адже навіть маленькі мешканці нашої громади повинні знати, як бути помітним у темряві», - розповідає заступниця міського голови – директорка Департаменту освіти та науки Вікторія Дротянко.

За її словами, ідею роздачі світловідбиваючих елементів дітям подав міський голова Руслан Марцінків. Всього за декілька днів освітяни відвідали 12 садочків та роздали більше 1000 флікерів.Їх можна прикріпити як на руку чи ногу, так і на одяг чи наплічник.

«Стань видимим на дорозі» – такі акції проведуть у всіх дитсадках Івано-Франківської громади. Загалом, близько 4 тисяч дітей отримає у подарунок яскравий світловідбивач.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.