В Івано-Франківську заочно судитимуть російських депутатів

Служба безпеки зібрала беззаперечні докази вини 55 депутатів державної думи росії, які сприяли розв’язанню повномасштабної війни проти України.

«15 лютого минулого року вони підтримали постанову щодо звернення до президента рф з проханням визнати «незалежність» тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей. Крім цього, 22 лютого російські депутати проголосували за ратифікацію «договора о дружбе, сотрудничестве и взаимнойпомощи» між країною-агресором і терористичними організаціями «л/днр». Вже наступного дня на підставі ухвалених договорів ватажки терористів звернулися до російського президента з проханням надати допомогу у відбитті надуманої ними воєнної агресії. 24 лютого рф піддала всю територію України ракетно-бомбовим ударам та ввела війська на півдні, півночі та сході. Тим самим російські депутати сприяли реалізації кремлівського плану щодо початку повномасштабного вторгнення в Україну», - повідомили в пресцентрі СБУ в Івано-Франківській області.

Щодо 10 з них досудове розслідування здійснювало СБУ в Івано-Франківську. Судитимуть їх в Івано-Франківську.

На підставі зібраних доказів слідчі СБУ повідомили фігурантам про підозри за ч. 3 ст. 110 Кримінального кодексу України (посягання на територіальну цілісність та недоторканість України).

Наразі Служба безпеки завершила розслідування і направила до суду обвинувальні акти стосовно депутатів держдумирф.

Посадовцям загрожує покарання до 15 років ув’язнення або довічне позбавлення волі з конфіскацією майна. Тривають комплексні заходи для притягнення винних до відповідальності за злочини проти України.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.