Прокуратура стягнула через суд 2,5 мільйона за несвоєчасну поставку медичного обладнання

Господарський суд Івано-Франківської області задовольнив позов прокурора в інтересах Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА до ТзОВ про стягнення пені та штрафу в сумі 2,5 млн грн за несвоєчасну поставку медичного обладнання.

«Встановлено, що наприкінці травня 2021 року між Департаментом охорони здоров’я обласної державної адміністрації та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір про закупівлю медичного обладнання та виробів медичного призначення за державні кошти на 30 млн 300 тис. грн. Згідно договору постачальник мав до кінця червня 2021 року поставити обладнання системи генерації кисню до лікарень області. Однак, після перерахування коштів, постачальник взятих на себе зобов’язань не виконав - товар не поставив та намагався продовжити термін договору до кінця 2021 року. Враховуючи зростання захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19, покупець догорів не продовжив та вимагав поставлення товару або повернення коштів, а також пред’явив претензію щодо сплати пені за прострочення поставки. Товар був поставлений у вересні та жовтні 2021 року», - повідомили в Прокуратурі Івано-Франківської області.

У зв’язку з цим за затримку поставки кисневих концентраторів прокурори у судовому порядку стягнули з ТзОВ понад 1 млн грн пені та 1,4 млн грн штрафу.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.