У 8 турі Першої ліги івано-франківське «Прикарпаття» на виїзді програло житомирському «Поліссю».

Перша. 8 тур.

ФК Полісся / Житомир - МФК Прикарпаття - 2:0

Голи: Нестеров (4), Козак (27)

Нереалізований пенальті: Будківський, 75 (воротар)

Друге коло чемпіонату івано-франківська команда розпочала з виїзної поразки від одноосібного лідера групи А. Як і в стартовому турі, усі м'ячі були забиті до перерви. Вже у дебюті матчу після кутового Нестеров відкрив рахунок, а на 27-й хвилині Козак зумів подвоїти перевагу "Полісся" - 2:0.

По перерві рахунок міг змінитися, однак на 70-й хвилині арбітри скасували гол Стадніка через офсайд (?), а згодом Герич не дозволив відзначитися найкращому бомбардиру Будківському, парирувавши 11-метровий у його виконанні. До того ж, івано-франківці догравали в меншості, бо всього за три хвилини Бучакчийський за розмови отримав два попередження...

"Полісся" продовжило свою безпрограшну серію на шляху до Прем'єр-ліги, а "Прикарпаття" з 10 очками поки залишається на четвертій позиції групи А. 23 жовтня івано-франківці прийматимуть ФСК "Маріуполь".

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.