Калушанин отримав більше 6 років тюрми за виготовлення амфетаміну

6 років та 1 місяць позбавлення волі із конфіскацією майна: таке покарання отримав калушанин за виготовлення амфетаміну.

Під час розгляду справи суд встановив, що обвинувачений, спільно з невстановленими досудовим розслідуванням особами, організували та утримували гаражне приміщення, де розмістили обладнання, завдяки якому по відомій їм технології, використовуючи хімічні реактиви та прекурсори виготовляли психотропну речовину – амфетамін, з метою подальшого збуту.

У ході проведення обшуку у гаражному приміщенні, виявлено та вилучено: вісім полімерних мішків з порошкоподібною кристалічною речовиною, яка згідно з висновком експерта є фенілнітропропеном, загальною масою 76 177 грама; полімерну упаковку в якій згідно висновку експерта виявлено фенілнітропропен, загальною масою 883,2182 грама.

Проводячи обшук поліцейські виявили триста шістнадцять предметів, які згідно з висновком експерта є придатними для стрільби боєприпасами до нарізної вогнепальної зброї «Browning»; нарізну автоматичну зброю – 9-мм пістолет-кулемет типу ПП-91 «КЕДР», нарізну автоматичну зброю – 6, 35-мм пістолет Браунінг, нарізну зброю – 9-мм спортивно-тренувальний самозарядний пістолет мод. «Байкал-442».

У судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненні інкримінованих йому кримінальних правопорушеннях, за обставин викладених в обвинувальному акті, визнав та пояснив, що ще в лютому 2017 на відрізку дороги між с. Боднарів та с. Вістова Калуського району побачив біля естакади пакет з зброєю, який забрав собі та зберігав до 2019 без передбаченого законом дозволу.

Також, будучи у скрутному матеріальному становищі, він вирішив виготовляти амфетамін, а тому з цією метою придбав необхідне обладнання, яке облаштував в гаражному приміщенні в м. Калуш та яке зберігав та використовував для виготовлення амфетаміну. Обвинувачений підтвердив, що придбав 350 таблеток «SUBUTEX» та амфетамін, які зберігав та перевозив в автомобілі з метою подальшого продажу та не заперечив, що на початку 2020 придбав рослини конопель, які зберігав з метою збуту в орендованому ним гаражі.

У вчиненому розкаюється, просив суворо його не карати та врахувати всі обставини вчинення ним вказаних кримінальних правопорушень.

З урахуванням всіх обставин справи, суд прийшов до переконання, що виправлення і перевиховання обвинуваченого неможливе без ізоляції його від суспільства, а покарання у вигляді позбавлення волі буде необхідним й достатнім для його виправлення та попередження нових злочинів.

Таким чином суд призначив покарання обвинуваченому у виді позбавлення волі на строк 6 років 1 місяць з конфіскацією майна.

Одночасно стягнув з нього на користь держави 44 922, 36 грн. процесуальних витрат за проведення судових експертиз.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.