В Івано-Франківську погасили марку «Доброго вечора, ми з України»

28 липня Україна вперше відзначає День української державності. Сьогодні, символічно Укрпошта ввела в обіг нову поштову марку «Доброго вечора, ми з України».

Її спецпогашення відбулося на площі Міцкевича у Івано-Франківську за участі першого заступника голови обласної ради Василя Гладія, голови ОДА Світлани Онищук, заступника Івано-Франківського міського голови Віктора Синишина.

«Сьогодні ми вперше відзначаємо День української державності, а дана марка та її тематика якраз присвячена українській державності, незламності українського народу. Якщо подивитися на дизайн марки, то чітко можна побачити, що український народ незламний сьогодні, був незламним в минулому і його неможливо зламати в майбутньому. Трактор – це символ праці українців, адже українці завжди були хліборобами. Це знає вся Європа і весь світ. От навіть таким чином, коли українці мирною технікою перемагають чужинецьке військо, ще раз демонструємо, що Україну не перемогти, Україну не здолати. Україна була, є і буде», - сказав перший заступник голови обласної ради Василь Гладій.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.