На Івано-Франківщині затримали азербайджанця-нелегала

Працівники міграційної служби Івано-Франківщини задокументували факт нелегального перебування в Україні 38-річного громадянина Азербайджану.

Як з’ясовано, іноземець ще у січні цього року мав виконати припис міграційної служби Львівської області про примусове повернення до країни походження чи у треті країни з забороною в’їзду в Україну на 3 роки. Зігнорувавши зобов’язаннями, іноземець опинився у нелегальному становищі.

«Під час спілкування з працівниками поліції та міграційної служби чоловік пред’явив національний паспорт громадянина Азербайджану з закінченим терміном дії. У зв’язку з відсутністю в іноземця документа для перетину кордону було прийнято рішення про затримання цієї особи на 72 години для з’ясування причин та обставин вчинення правопорушення, а також з метою встановлення дійсних даних громадянина іноземної країни. Азербайджанця доправили до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців з неврегульованим статусом, а тим часом УДМС в області звернулося до суду з позовом щодо продовження терміну затримання правопорушника. Івано-Франківський міський суд своїм рішенням повністю задовольнив вимоги міграційної служби», - йдеться у повідомленні Міграційної служби Івано-Франківської області.

Таким чином для забезпечення проведення ідентифікації особи ( документування паспортом) суд прийняв рішення про поміщення азербайджанця у пункт тимчасового перебування іноземців з неврегульованим статусом з подальшим виконанням процедури примусового видворення за межі України.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.