На базі ІФНТУНГ працює волонтерський центр

З перших днів війни в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу працює волонтерський центр.

Там збирають гуманітарну допомогу для людей з інших областей, Збройних сил України, територіальної оборони та ін. Також в університеті дають притулок людям, які тікають від війни. Волонтерять у центрі працівники та студенти університету, а також небайдужі франківці.

Волонтер, доцент Андрій Яворський розповідає, що тепер в університеті не лише дають місце для ночівлі, а й годують. Так, кілька днів назад Червоний Хрест надав університету піч, тому тепер тут випікають хліб.

«Ми забезпечуємо не тільки переселенців, які живуть в університеті. В нас майже повністю заповнений гуртожиток. Є люди, які живуть у нашому спорткомплексі, звичайно, що в гірших умовах. Ми забезпечуємо і допомагаємо й іншим навчальним закладам - садочкам, школам, які прихистили в себе людей з інших регіонів», - розповів Андрій Яворський.

У спортзалі та в науковому містечку «Нова Енергія» облаштували склад гуманітарної допомоги. Ця допомога поступає від громадян, громадських організацій, міжнародних партнерів університету. Волонтери вже прийняли вантаж із Великої Британії, Іспанії, Італії. Усю допомогу працівники документують і відправляють Збройним силам України та у міста на лінії фронту. Так, спільними зусиллями допомогу уже відправили в Київ, Попасну, Чернігів, Тернопіль, Ірпінь, Волноваху, Житомир, Східницю, Дрогобич, Трускавець, Васильків, Дніпро, Вознесенськ, Запоріжжя.

Останні трейлери, які прибули з Європи, завезли гуманітарну допомогу з Іспанії, Румунії, Польщі. На потреби центру прийому біженців в ІФНТУНГ Івано-Франківська обласна організація товариства Червоного Хреста України передала три пральні машинки від компанії Electrolux.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.