Поліція: на Івано-Франківщині ситуація контрольована

14 день війни: на Прикарпатті ситуація контрольована, поліцейські продовжують відпрацьовувати повідомлення громадян та забезпечувати правопорядок.

«Задля захисту громадян від протиправних посягань та дестабілізації обстановки у Івано-Франківську і області правоохоронці продовжують нести службу у цілодобовому посиленому режимі. За минулу добу до поліції надійшло близько 700 повідомлень та звернень від громадян про підозрілих осіб, транспортні засоби, небезпечні предмети та ряд інших правопорушень. Усі повідомлення перевірені та відпрацьовані. Щоденно правопорядок на території області продовжують забезпечувати понад 1500 поліцейських», - повідомили у поліції.

При виїздах та в'їздах у Івано-Франківськ та районні центри облаштований 41 блокпост, на яких цілодобово несуть службу поліцейські спільно з військовослужбовцями Національної гвардії України і тероборони.

Працівники поліції здійснюють ретельну перевірку транспортних засобів, документів та речей тих, хто заїжджає в населений пункт чи покидає його.

Щоденно на територію області прибувають біженців з інших регіонів України, де тривають воєнні дії. На Прикарпатті вони отримують необхідну допомогу: житло, харчування та медичну допомогу.

На території області діє коменданська година з 22:00 до 7:00. У цей період громадянам заборонено перебувати на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток та посвідчень особи.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.