На Івано-Франківщині досі не зафіксували штам «Омікрон»

Станом на 17 січня в Івано-Франківській області продовжують хворіти на коронавірус 8 812 осіб. Про це повідомили на брифінгу для представників засобів масової інформації стосовно епідситуації, вакцинальної кампанії та карантинних обмежень на території області.

За останній тиждень найбільше лабораторно підтверджених випадків зареєстровано в Івано-Франківському та Калуському районах.

За словами Тетяни Джус, на Прикарпатті зростає рівень захворюваності на COVID-19.

«На Прикарпатті вкрай не стабільна ситуація з COVID-19. Кількість лабораторно підтверджених випадків щодня збільшується. Тому вкотре закликаємо не нехтувати карантинними обмеження, які діють на території області та дотримуватися їх. Крім того, єдиним та надійним захистом проти цієї недуги залишається вакцинація. Зауважу, що в області в достатній кількості доступні вакцини проти COVID-19, які є дієвими проти коронавірусної інфекції», - каже Тетяна Джус.

За її словами, на території області на сьогодні не зафіксовано жодного випадку інфікування новим штамом COVID-19 «Омікрон».

«На Прикарпатті ще не підтверджений цей штам. Проте в області продовжує циркулювати агресивніший “Дельта”штам, який дає більше ускладнень. Хочу зауважити, що науковці стверджують, що “Омікрон” уражає більше молоду категорію людей, проте він є чутливим до вакцинації. Люди, які вакциновані двома дозами вакцини є захищені від “Омікрону” на 65% ”, – каже фахівець.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.