Членів групи, яких затримали з великою партією наркотиків, триматимуть під вартою

За клопотанням Івано-Франківської обласної прокуратури обрано запобіжний захід щодо 5 учасників організованої групи, яких підозрюють у виготовленні та збуті психотропних і наркотичних речовин в особливо великих розмірах (ч. 2 ст. 189, ч. 2 ст. 307, ч. 3 ст. 307 КК України).

Прокурор просив обрати підозрюваним найсуворіший запобіжний захід – тримання під вартою без можливості внесення застави. За наслідками судового розгляду клопотання задоволено в повному обсязі.

«Як повідомлялось, учасники групи упродовж липня – грудня 2021 року придбавали прекурсори, систематично виготовляли з них психотропні й наркотичні речовини і збували їх на території різних регіонів України, у тому числі через Інтернет. Під час обшуків вилучено близько 10 кг психотропної речовини та 50 кг прекурсорів, з яких можна виготовити ще 50 кг психотропної речовини вартістю від 15 до 21 млн грн (за цінами чорного ринку). Також вилучено лабораторне обладнання, грошові кошти, засоби мобільного зв’язку, банківські карти, чорнові записи, які підтверджують злочинну діяльність», - повідомили в Прокуратурі Івано-Франківської області.

Розслідування триває.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.