Прокуратура зацікавилась реконструкцією «Парку пам’яті борцям за Незалежність України»

Івано-Франківська обласна прокуратура пред’явила позов в інтересах держави про визнання протиправною бездіяльності однієї з селищних рад та зобов’язання вжити заходів щодо направлення до обласної державної адміністрації проєкту реконструкції території об’єкта природно-заповідного фонду.

Йдеться про проєкт реконструкції парку – пам’ятки садово-паркового мистецтва «Парк пам’яті борцям за Незалежність України», виконання якого є предметом договору про закупівлю на 1,9 млн грн.

«Встановлено, що селищна рада, всупереч вимогам законодавства, не подавала на погодження Управлінню екології та природних ресурсів Івано-Франківської ОДА проєкт реконструкції даного об’єкту та уклала договір про закупівлю будівельно-монтажних робіт з реконструкції зазначеного парку. Виявивши порушення, прокуратура звернулася до суду для недопущення ризиків щодо використання бюджетних коштів не за цільовим призначенням та стосовно виконання робіт, які можуть заподіяти шкоду об’єкту природно-заповідного фонду», - повідомили в Прокуратурі Івано-Франківської області.

Зазначимо, що Парк па́м'яті борця́м за незале́жність Украї́ни — парк-пам'ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення в Україні. Об'єкт розташований на території Галицького району в селищі Більшівцях. Площа 6,2 га. Статус отримано згідно з рішенням обласної ради від 08.06.2012 року № 555-15/2012.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.