На Івано-Франківщині пункти вакцинації працюватимуть без вихідних

Пункти щеплення відтепер працюватимуть довше та сім днів на тиждень. Таке рішення було прийнято для того, щоб зробити процес імунізації ще доступнішим та комфортнішим. Про це повідомили у Департаменті охорони здоров'я Івано-Франківської ОДА

«Нам потрібно охопити щепленням від COVID-19 якомога більше людей та сформувати колективний імунітет, - каже директор департаменту охорони здоров’я Ігор Дмитренко. – Адже тільки так ми зможемо перервати ланцюг стрімкого поширення коронавірусної інфекції та позбутися цієї недуги.

Дмитренко пообіцяв особисто перевіряти роботу пунктів вакцинації.

«Однією з причин низьких темпів вакцинальної кампанії вважаю низьку поінформованість людей про якість, ефективність, безпечність та необхідність вакцинації. Натомість масово поширюються фейки з приводу щеплення від COVID-19, до яких, на жаль, люди прислухаються. Тому хотів би закликати керуватися тільки достовірною інформацією з офіційних джерел, а також не відкладати вакцинацію та не випробовувати своє здоров’я. Вакцинуйтеся, адже це справді вбереже вас від важких наслідків коронавірусної хвороби та смертельних випадків від неї» - запевняє очільник галузі медицини області.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.