Мер Косова жорстко висловився щодо «антивакцинаторів»

Область впевнено і швидко рухається в «червону» карантинну зону. В нас був шанс запобігти цьому, вакцинувавшись. Однак люди не усвідомлюють важливості створення соціального імунітету завдяки вакцинації. Про це заявив міський голова Косова Юрій Плосконос.

«За сьогоднішню добу в області більш як 450 нових хворих,померло рекордних 15 людей. З цих 450 нових хворих тільки 12 тих, хто отримав вакцинацію (два з чимось відсотки, при тому, що вакциновано біля 20% населення, тобто захворюваність серед тих, хто вакцинувався - приблизно в 10 разів нижча). Померлих серед вакцинованих - не було. Померлих від вакцинації - не було. Водночас купа ідіотів, які не розуміють елементарних речей - займаються демагогією про шкідливість вакцин, чіпування та іншу маячню», - сказав Плосконос.

Плосконос зазначив, що Україна на 4 місці у світі за добовою смертністю від коронавірусу, випереджаючи країни з набагато більшим населенням.

«Чому? Тому що там люди адекватні, слухають, чують і довіряють фахівцям, а не різним дебілам. Так от, люди по відношенню до питання вакцинації поділяються на три типи: ті, хто довіряє і вже вакцинувався, до них звертатись непотрібно. Ті, хто антивакцинатори, до них теж звертатись нема змісту, бо там біда в голові. І ті, хто вагаються - саме до таких я звертаюсь: швидко пройдіть вакцинацію, тому що інакше через кілька тижнів частина з вас лежатиме вдома з ковідом, частину похоронять, частина буде хоронити своїх родичів. І всі ви і ми з вами будемо перебувати в червоній зоні і стогнати, що заклади закриті, нема роботи, нема за що жити», - сказав Плосконос.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.