Перша ліга. «Прикарпаття» поступилось «Поліссю»

У 8 турі Першої ліги івано-франківське «Прикарпаття» на виїзді поступилось житомирському «Поліссю».

Перша ліга. 8 тур. «Полісся» - «Прикарпаття» - 2:0

Голи: Шастал (57, 59)

Івано-франківська команда зробила ставку на гру «другим номером», віддавши ініціативу супернику. До перерви житомирці створили кілька небезпечних моментів і навіть забили наприкінці тайму, але гол Нестерова через офсайд не зарахували.

Після перерви «Прикарпаття» провело дві непогані контратаки, міг відкривати рахунок Горбаченко, а потім впродовж двох хвилин гості пропустили двічі. Справжнім «джокером» для «Полісся» став Дмитро Шастал, який перед тим лише вийшов на заміну. Саме він холоднокровно зіграв на вістрі атаки та оформив дубль після верхових передач з правого флангу - 2:0.

У компенсований час Андрущенко дальнім ударом поцілив у хрестовину воріт. Івано-франківці зазнали вже четвертої поразки у сезоні і з 10 очками перебувають у середині турнірної таблиці.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.