«Прикарпаття» та «Рух» підписали угоду про співпрацю

15 липня після завершення товариського матчу між "Прикарпаттям" і "Рухом" (1:2) керівники обох західноукраїнських клубів підписали договір про співпрацю.

Від івано-франківців меморандум уклав президент МФК Василь Ольшанецький, а від львів'ян - генеральний директор Ігор Дедишин.

«У найближчих планах – проводити спільні дитячі турніри, обмінюватися тренерським досвідом. Міський голова Руслан Марцінків пообіцяв, що найкращі гравці "Прикарпаття" зможуть першочергово грати у "Русі". У свою чергу львів'яни зазначили, що їм цікава ця співпраця, бо вони хочуть допомагати молодим талантам, а також знаходити шляхи, за якими юні футболісти зможуть потрапити у футбол вищого ґатунку», - йдеться у повідомленні МФК «Прикарпаття».

Співпраця Сторін за даним Договором здійснюватиметься в таких напрямках:

- координація та стандартизація методів тренувального та підготовчого процесів професійних команд клубів та закладів шкільництва клубів;

- обмін професійними футболістами між командами клубів на засадах оренди чи повного переходу;

- використання в інтересах двох Сторін інфраструктурних об’єктів, що знаходяться у власності чи розпорядженні кожної із Сторін;

- організація товариських матчів та турнірів із залученням до участі професійних та дитячо-юнацьких команд обох Сторін;

- організація та здійснення селекційної роботи, пошуку і відбору перспективних юних футболістів, їх навчання і підготовка для виступів у клубному професійному футболі та за збірні команди України різних вікових груп.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.