Прикарпатські податківці донарахували 56 мільйонів гривень податків та штрафів

За результатами 15 планових перевірок, проведених обласними податківцями, винесено податкові-повідомлення рішення щодо донарахування до сплати 55,8 мільйонів гривень платежів та фінансових санкцій.

Окрім того, на 57,2 мільйони гривень зменшено від’ємне значення з податку на прибуток та майже на 1 мільйон гривень від’ємне значення з ПДВ. Про це під час пресконференції повідомив заступник начальника Головного управління ДПС в Івано-Франківській області Віктор Глушпенко.

Загалом, продовжує посадовець, впродовж цього року податківці планують провести перевірку діяльності 83 юридичних осіб, адже проведені попередні розрахункові ризики вказують на суму майже 50 мільйонів гривень.

Під пильним оком податківців залишаються й суб’єкти господарювання, які здійснюють торгівлю підакцизними товарами, а це: алкогольні напої, тютюнові вироби та пальне.

«Зокрема, викликають сумніви щодо прозорої діяльності ті платники, які показують середньомісячний виторг через РРО (касові апарати) менше 5 тисяч гривень. Таких з початку року в області виявлено 364 суб’єкти господарювання. Також виникають запитання й стосовно діяльності 31 автозаправної станції (АЗС), які реалізують пальне в незначних обсягах - 200 л в день. Такі незначні виторги cпонукають до висновків, що відбувається приховування реального обсягу розрахункових операцій», - стверджує Віктор Глушпенко.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.