Верховний суд визнав Вірастюка депутатом

Велика Палата ВС ухвалила рішення у справі щодо встановлення ЦВК результатів виборів в окрузі № 87.

«5 червня 2021 року, розглянувши апеляційні скарги кандидата у народні депутати України в ОВО № 87 Василя Вірастюка, Політичної партії «Слуга народу» та ЦВК, Велика Палата ВС задовольнила їх, скасувала оскаржуване рішення КАС ВС та ухвалила нове рішення про відмову у задоволенні позову», - йдеться у повідомленні Верховного суду.

Нагадаємо, що кандидат у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 87 на проміжних виборах народного депутата України 28 березня 2021 року Олександр Шевченко оскаржив дії ЦВК щодо встановлення результатів виборів у зазначеному окрузі, протокол Комісії про результати виборів з поміткою «Уточнений», а також пункти 1 і 2 постанови ЦВК від 19 травня 2021 року № 214 «Про виконання постанови Великої Палати Верховного Суду від 1 травня 2021 року в справі № 9901/114/21».

Також позивач просив суд зобов’язати ЦВК вчинити дії щодо встановлення результатів виборів з урахуванням висновків, викладених у вказаній постанові Великої Палати ВС. Касаційний адміністративний суд у складі ВС рішенням від 23 травня 2021 року частково задовольнив вимоги позивача.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.