![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2021/05/represovani-1.jpg)
В Івано-Франківську відбулись заходи до Дня пам'яті жертв політичних репресій.
«Вони не встояли проти режиму, але не зламалися. Вони втратили життя, здоров'я, дім чи рідних, але не втратили гідності. Сьогодні - День пам'яті жертв політичних репресій. Пам'ятаємо», - зазначив міський голова Руслан Марцінків.
Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2021/05/represovani-2.jpg)
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2021/05/represovani-3.jpg)