Рогатинці розписали велетенську писанку для Перемишлян

Минулого тижня з робочим візитом на Рогатинщину завітав Перемишлянський міський голова Олександр Зозуля.

У рамках багаторічної співпраці з Рогатинською міською радою очільник сусідньої громади передав об'ємну писанку, яку запропонував розписати нашій молоді.

Упродовж кількох днів над білим тлом майбутньої писанки працювали вихованці Рогатинського центру дитячої та юнацької творчості разом із наставником Надією Верстин. Сьогодні ж настав час передати великодній шедевр у Перемишляни.

Очільника Перемишлянської міської громади урочисто зустріли перший заступник міського голови Микола Шинка, керівництво і педагоги Рогатинського центру дитячої та юнацької творчості. Обмінявшись побажаннями з нагоди Великодня, Олександр Зозуля прийняв опільську окрасу. Відтак вручив подяку від своєї громади центру дитячої та юнацької творчості, а також солодкі дарунки для творців писанки за їхні труди.

«Чорний фон, який домінує в традиційній опільській писанці, ми змінили на синій. І хоч чорний колір символізує родючість землі та багатство, у цей важкий економічно час ми все ж вирішили обрати синю барву духовності», -зауважила Надія Верстин.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.