«Прикарпаття» зіграло внічию з «Гірником-Спортом»

МФК «Прикарпаття» стартувало з нічиєї у весняній частині чемпіонату України з футболу у Першій лізі.

Перша ліга. 1 тур. «Гірник-Спорт» - «Прикарпаття» - 1:1

Голи: Краєв (57) - Курко (76).

У перенесеному матчі 1-го туру чемпіонату "Прикарпаття" на виїзді зіграло внічию з "Гірником-Спорт". Ця гра запам'яталася двома нереалізованими пенальті. На 3-й хвилині Чередниченко поцілив у перекладину воріт, а в середині другого тайму з нехитрим ударом Дитка впорався голкіпер Жмурко.

Обидва голи були забиті по перерві після стандартів. На 57-й хвилині господарі подали кутовий і Краєв був першим на добиванні. Івано-франківці ж відповіли навісом зі штрафного, і дебютант "Прикарпаття" Курко головою відправив м'яча у сітку воріт - 1:1.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.